La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1766 Culés

0

To może być nas sezon liga już raczej wygrana a w Pucharze Hiszpanii gramy w finale i teraz meczyk z Liverpoolem w walce o finał gdzie zagramy można powiedzieć że słabszym rywalem ale nikogo nie wolno lekceważy :)

0

@damian16161212 dokładnie,moim zdaniem to jest przed wczesny finał,Ajax i tottenham to ogórki przy Liverpoolu

konto usunięte

7

@Jackpb1234 Ogorkiem nie nazwalbym druzyny, ktora wywalila dwa, badz co badz, silne kluby. Real moze i gra padake, ale tutaj chodzi tez o psychologie. Ajax gra bez kompleksow, z duza pewnoscia siebie, dynamicznie. Sa w swietnej formie i przede wszystkim oni NIE MUSZA, tylko MOGĄ. Oczywiscie, ze to my bysmy byli faworytami, jednak Ajax to nie ogorek, a juz na pewno nie w tym sezonie.

0

@LuisSalvano no dobrze,trochę za bardzo pojechałem,jednak myślę że będzie łatwiej w ewentualnym finale niż w 1/2 z the REDS

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?