La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2141 Culés

11

Malcom chce opuścić FC Barcelonę w letnim okienku i klub będzie chciał uzyskać ofertę 41 mln euro. (ESPN)

Minimum 100% kwoty wydanej na niego musimy odzyskać, Anglicy zapłacą:)

konto usunięte

2

@Gaucho i tak tyle nie uzyskają, nawet Anglicy nie są tak głupi aby za takiego rezerwowego dawać tyle siana

0

@Chwytliwy no to cóż :) fajnie jak z nami zostanie
dobry rezerwowy z niego

7

@Chwytliwy Za takiego rezerwowego? Na Premiership wręcz idealny, zobaczysz jak będzie śmigał. Mamy tam swojego kupca(Everton), który zawsze może podbić cenę;)

1

@Gaucho Nie musimy. Ciężko dostać dobrą kasę za chłopa, który tak mało gra. Oferta powyżej 30 baniek byłaby do zaakceptowania.

W Anglii go niezbyt widzę. Liverpool, Man City i Chelsea mają obsadzoną pozycję prawoskrzydłowego, lepiej lub gorzej, ale mają.

Może United. Ewentualnie Arsenal. Najbardziej widziałbym go we Włoszech, w którymś z klubów z Mediolanu, choć wolałbym, żeby trafił do Milanu. To jest klub na jego umiejętności a oni potrzebują takiego piłkarza.

0

@Bartek22 Sprzedadzą go i znów będą musieli kogoś sprowadzić xd

0

@Bartek22 Z Interem nie negocjujemy;)

konto usunięte

0

@Gaucho Jeszcze 10x tą sama plotę wstawcie.

3

@MarioVeB! Jeszcze 10x się przypiernicz o byle co:)

0

@Robert_12_96 Spokojnie rakitic bedzie skrzydlowym

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?