La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1180 Culés

0

Szambo wyeabo bo Dembele podał na pamięć, bo Dembele stracił piłkę, bo jest nie widoczny, bo podejmuje ryzyko.. ludzie co jest z Wami?! Czemu nie traktujecie wszystkich naszych na równi? Każdy rozumny osobnik wie ,że po kontuzji potrzeba tego czasu, żeby wrócić do pełni formy... Zanim Demebele wypadł, był w bardzo dobrej dyspozycji może nawet przechodził najlepszy czas w Barcy odkąd przyszedł często był decydujący, ale Ci ,którzy teraz krytykują jakby o tym zapomnieli no bo przecież raz czy dwa stracił jak tak można!!? To że zrobił robotę przy pierwszej bramce dzisiaj, a kogo to obchodzi? Lepiej hejtować. Szkoda gadać, szkoda strzępić...

konto usunięte

3

@Lovalo Suarez przed chwilą stracił tak samo głupio piłkę jak Dembele a tu cisza Ale nie ma się co denerwować CAMPEONES!!!

konto usunięte

0

@Lovalo Nawet komentatorzy byki tacy sami. Za każdym razem kiedy Dembele stracił piłke, spuszczali sie nad tym, ale jak za kilka sekund stracił ja Suarez, nie odezwali sie. Ja myśle że jest łatwe i na topie hejtować Dembele, jak było sqeho czasu hejtowanie Semedo. Tacy ludzie....

0

@reef Dokładnie tak, zawsze musi znaleźć się jakiś kozioł ofiarny, na La Rambli jest chyba najczęściej wybierany do tej roli... ale cóż, teraz można się cieszyć ze zwycięstwa w lidze!! :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?