- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1487 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1487 Culés
1
I Santos ogrywa Gremio 2;1. Dla Gremio jedyną bramkę strzelił 23-letni Everton, który był łączony z transferem do m.in. Manchesteru City, czy Milanu. Rodrygo cały mecz na ławce.
Matheuzinho dzisiaj:
- 56 podań (84% celności)
- 4 długie piłki i 2 celne
- 4 dryblingi i 4 udane
- 15 pojedynków i 12 wygranych
- 1 strata
- 2 razy sfaulowany
- 2 faule
- 6 prób odbiorów i 4 udane
- 3 oddane strzały na bramkę
Ocena 7,5 (2 najlepsza spośród obu drużyny).
0
@ViscaBarca123 Kto to ten Matheuzinho ? Po nazwisku wnioskuje ze brazylijczyk ale dlaczego wlasnie o nim wspminasz ? Jakies plany ma Barcelona wobec niego ?
0
@Barca1922 Środkowy pomocnik Gremio, 21 lat. Następca Arthura w klubie. Po prostu wspominam o każdym młodym zawodniku z ligi brazylijskiego, kogo warto moim zdaniem warto obserwować.
0
@ViscaBarca123 Aha takie cos przydalby sie nam jakis magik cos w stylu Ronaldinho :) widac cos na horyzoncie ? :)
0
@Barca1922 Rodrygo. :) Niestety już w Realu. Pedrinho jest też niezły.
1
@Barca1922 Jest Dembele :D
0
@ViscaBarca123 Pedrinho z Corinthians ogladalem na yt jego akcje wlasnie podoba mi sie brac go
0
@Coutinho007 Demeble jak Ronaldinho ? :D dobry zart
0
@Barca1922 Nie bedzie drugiego Ronniego i trzeba sie z tym niestety pogodzic :/
0
@Coutinho007 No niestety ale tak mi brakuje tej magii. Takiej kontroli pilki, dryblingu to byl geniusz, wirtuoz uwielbialem ogladac taki spektakl. Nikt wczesniej ani pozniej technicznie nawet sie nie zblizyl do niego
0
@Barca1922 Dzis masz Messiego :D A co do Dembele zobaczymy co z niego będzie grunt żeby go kontuzje ominęły.