La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

konto usunięte

0

Jeszcze 2 dni i złapiemy w końcu Liverpool na Camp Nou. Nasi w formie musi być ogień. Dobrze było by ich "skończyć" na naszym stadionie bo 2 mecz będzie ciężki. Ale czy się uda.. zobaczymy :D

konto usunięte

0

@marcin000019 E tam, ja chcę emocje do samego końca. Potem zwycięstwo smakuje dwa razy lepiej. :D

konto usunięte

1

@xofcbxo Kto co woli :D Ale chciałbym ciągłe i mocne ataki na pressingu cały czas u nas. Strzelić a potem czekać na nich w Anglii.

0

@marcin000019 Z ta forma bym nie przesadzal.

konto usunięte

1

@marcin000019 Liczę na bardzo dobrą i zaciętą grę obu zespołów z zakończeniem pozytywnym dla nas oczywiście. :D oby się obyło bez żadnych głupich błędów i z Messim w super formie. O i jeszcze gdyby tak Suarez coś w końcu na wyjeździe strzelił.. ah, się rozmarzyłam. :D

1

@KingKahuka Wiesz nasi mogą pruć ile fabryka dała wiedząc, że następny mecz maja we wtorek. A Liverpool nie może za bardzo sie wypompować jeżeli wciąż chcą liczyć na potknięcie City musza wygrywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?