La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

2

Mam znajomego kibica Liverpool ale oni są teraz denerwujący masakra. A znowu mogą wygrać tylko puchar wójta jeśli wygramy a City zgarnie Ligę to będą płakać :)

0

@damian16161212 Ja też. Ehhh

1

@damian16161212 Nowy sezon będzie znowu ich jak co roku :p

0

@Wilczeq Ale wcześniej spoko było teraz im odbija. Ja bym mu nie docinał jakby pierwszy nie zaczynał bo co chwilę ma coś do powiedzenia :)

0

@Coutinho007 Dlatego mam nerwy przed meczem żeby ich pokonać i schowaja się do nory :)

0

@damian16161212 Sam mam znajomego, który jest za LFC i ma swiadomość, że Leo robi różnice ;)

0

@Coutinho007 Mam nadzieję że Guardiola i jego ekipa tego nie zepsuje i wygrają ligę ale choć też im nie kibicuje to niech ucisza Anfield :)

0

@damian16161212 Ja tez wczoraj mnie wkurzył to go na fb zablokowalem i tyle.

0

@damian16161212 Mój drugi kolega (fan MUN) też twierdził że Barca zostanie upokorzona (swoją drogą też fan Realu) i teraz żałuję tych słów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?