- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1803 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
7
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Arden
7
Ale to jest świnia.https://x.com/i/status/2071240209253994929
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1803 Culés
2
Valverde wykonuje wspaniałą robotę, ale obawiam się jednego: agresji Liverpoolu. Moim zdaniem to jedyny klucz do pokonania Barcy. Jeżeli wyjdą nabuzowani, będą zakładać inteligentny i taktycznie dopracowany pressing, to nasz awans będzie zagrożony. Jeżeli wyjdą stłamszeni (coś, jak Inter czy Totki wcześniej) i pozwolą nam rozgrywać piłkę, myślę, że awansujemy bez problemu. Mimo świetnego wyszkolenia technicznego naszego środka, boję się, że Busi może zawodzić. Jest zawodnikiem, który często zbyt długo trzyma przy sobie piłkę, a przy tym nie grzeszy szybkością. Oby moje obawy skończyły się na obawach. Valverde jest świetnym taktykiem i musi coś wymyślić :)
8
@kerouac Jeśli chłopaki będą czuć piłkę to klepaniem i posiadaniem odcinamy każdego na tym globie, Busi pierwszy mecz z MU zagrał fatalny, drugi świetny, więc z nim to jest loteria. Ja tam jestem spokojny, to oni przyjeżdżają do jaskini lwa i oni się powinni obawiać.
0
@MesQueUnClub_87 My nie jesteśmy już zespołem z czasów Guardioli, który - mimo innych wad - kapitalnie wychodził spod pressingu. W środku zamiast genialnych techników jest teraz Rakitić i Arthur. Zawodnicy świetnie wyszkoleni, ale nie na poziomie Xaviego czy Iniesty. Najgorzej zawsze wychodzą nam mecze, w których przeciwnik wychodzi jak na wojnę. Często się gubimy, co normalne. To jedyna broń na nas. Kiedyś równie skuteczne były autobusy, ale mając Leo i jego wolne, dosyć łatwo przychodzi nam przełamywanie zasieków.
3
@kerouac Ja rozumiem, że już nie jesteśmy, zdaje sobie z tego sprawę, jednak nadal potrafimy znakomicie grać piłką na małej przestrzeni i utrzymywać się przy piłce, Athur pod względem kontroli nie ustępuje Xaviemu, dopiero jeśli chodzi o przegląd pola i długie zagrania widać ogromną różnicę, zdarzały się mecze, gdzie cisnęli nas pressingiem i co niektórzy zawodnicy się gubili popełniając błędy, ale to nie ma co tak podchodzić, że pewnie znowu tak będzie.