La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1308 Culés

8

Już za blisko 2 godziny rozpoczynamy przedwczesny finałowy dwumecz Ligi Mistrzów. Z całym szacunkiem dla Ajaxu i Tottenhamu, ale The Reds wydają się być zdecydowanie najtrudniejszym przeciwnikiem spośród drużyn, które pozostały na placu boju. Oczywiście może się okazać, że finał wygra ktoś z pary Ajax-Tottenham, ale ja tu mówię o tym co na papierze. A na papierze Jak pokonamy Liverpool to najtrudniejsze za nami.

Można porównywać poszczególne pozycje czy mamy lepszego lewego obrońcę, środkowego pomocnika czy napastnika, ale w takim dwumeczu i tak najważniejsze to co w głowach piłkarzy i trenerów. A nawet jeśli piłkarze będą mega skoncentrowani, a trenerzy mają plan na każdy scenariusz to może się okazać, że jedno nieczyste trafienie w piłkę, albo przypadkowy rykoszet zadecyduje o awansie. Emocję są niesamowite, tym bardziej, że wygraliśmy już ligę i zagramy w finale Copa del Rey, a to oznacza, że... A nie myślmy na razie o tym. Najważniejsze to co tu i teraz. A tu i teraz jest Liverpool i trzeba ich pokonać. Jazda!

1

@KamQiX też tak myślę,kto wygra dzisiejszy dwumecz zgarnia puchar. ale będzie się działo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?