La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1246 Culés

1

Kilka sezonów temu graliśmy mecz gdzie w rewanżu musieliśmy gonić wynik. Nie pamiętam kto był rywalem ale pamiętam że przed meczem było nerwowo. Zaczęła się transmisja. Zawodnicy zaczęli wychodzić na murawę. Kamera pokazuje Leo... który kończył jeść sobie kanapkę. Wyszedł na boisko i po 2h cieszyliśmy się z awansu.

Dlaczego Messi nie miał nerwówki? Bo to Messi i gra w najlepszym klubie świata. Czy obawia się Liverpoolu albo jakiegokolwiek ich zawodnika? Szczerze wątpię. Czy oni obawiają się Messiego? Niewątpliwie tak.

Nie martwię się o wynik. Jeżeli zagramy swoje to choćby rywal miał dzień konia to nie podoła. Nie spodziewam się rozwałki i gradu bramek ale spodziewam się kontroli nad meczem i gorzkich min naszych rywali. Wracających do domu nie z nadzieja że tam będzie łatwiej ale ze świadomością że tam trzeba będzie dać z siebie jeszcze więcej a to i tak może być (dużo) za mało.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?