La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1186 Culés

7

Nie jest źle ale może być lepiej. Vidal mega walczy jest wszędzie, może nie ma takiej kontroli gdy gra Arthur ale Chlijczyk walczy za dwóch. W drugiej połowie mimo wszystko powinien wejść Arthur by uspokoić grę w środku pola i Dembele, bo aż się prosi wpuścić tak szybkiego Francuza za Coutinho. Dobry mecz, fajnie się to ogląda, Liverpool również na bardzo wysokim poziomie.

konto usunięte

0

@BarcaInfo Lepiej mądrze stać niż głupio biegać. Z Vidalem w pomocy jest chaos i na drugą połowę powinien wejść za niego od razu Arthur. Zdecydowanie widać, że Rakitciowi nie leży lewa strona

0

@BarcaInfo aż żal że to nie finał,ze obaj nie mogą podnieść pucharu..na prawde super widowisko

0

@BarcaInfo Najwięcej zamętu to nie Vidal w środku wprowadza, ale Rakitic, który nie wie co się dzieje.

1

@BarcaInfo Coutinho dużo daje w obronie i dobrze ściąga prawego obrońcę ze sobą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?