La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1777 Culés

0

Po tym finale widać czemu u nas Legia zdobywa mistrzostwa. Oni w meczach decydujących grają jak w każdym innym, bez stresu. Tutaj mamy dwie drużyny, które przerasta stawka spotkania. Nie potrafią wymienić 3 podań, piłka na dalej niż 5 metrów to strata. Obs...ne zbroje z obu stron.

16

@mkord Nie tyle co obsrane zbroje, tylko po prostu brak umiejętności.

0

@mkord Lechia tak gra cały sezon. Mocne otwarcie, które często przynosiło im gola, a potem obrona Częstochowy cały mecz. A teraz dodatkowo jadą na oparach, przecież w drugiej połowie ich Legia w Gdańsku zgniotła, ale oczywiście wszystko tylko wina Stefańskiego...

konto usunięte

1

@VamosRakieta Dokładnie, np jaga chce grać, ale jak patrzę na takiego klimale czy novikowasa to zalamka na ich technikę bierze,

2

@VamosRakieta Brak umiejętności to jedno, ale jednak z Koronami czy innymi Zagłębiami potrafią podać celnie czy sklecić jakieś akcje. Tutaj obie drużyny wyszły na nogach z galarety, na mega stresie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?