La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 862 Culés

0

Messi i Ronaldo mają strzelone 600 goli w oficjalnych meczach piłki klubowej

757 goli - Josef Bican
707 goli - Pele
679 goli - Romario
653 goli - Gerd Muller
622 goli- Ferenc Puskas

600 goli - Messi
600 goli - C.Ronaldo

jeśli dodamy jeszcze gole z reprezentacji to sytuacja wygląda tak:

805 goli - Josef Bican
772 goli - Romario
767 goli - Pele
746 goli - Ferenc Puskas
735 goli Gerd Muller


685 goli - C.Ronaldo
665 goli - Messi

Jak sądzicie jest Messi w stanie dogonić w golach Josef Bicana?


konto usunięte

1

@Orłoś  Tak, Leo Messi jest w stanie dogonić i wyprzedzić Josefa Bicana.

konto usunięte

10

@Orłoś  Jak najbardziej. 140 goli rozłożone na 3 sezony na najwyższym poziomie, które Messi na pewno ma przed sobą. Da radę :)

konto usunięte

0

@Orłoś  zależy od stanu zdrowia i tego czy bedą rozgrywać większość meczów w sezonie :) liczę że Messi dobije do 800 goli chociaż

1

@Orłoś  Gdyby na emeryture udał sie do jakiegoś hegemona śmiesznej ligi to jak najbardziej, w przeciwnym razie będzie ciężko.

0

@szymon6847 Do Bicana traci 140 goli co daje 3 sezony po 47 goli. Da radę na spokojnie.

konto usunięte

0

@Orłoś  Od sezonu 09/10 Messi strzelał tylko w klubie minimum 40 bramek dokładnie

09/10 - 47
10/11 - 53
11/12 - 73
12/13 - 60
13/14 - 41
14/15 - 58
15/16 - 41
16/17 - 41
18/19 narazie 48

do Bicana brakuje mu 157 goli w 3 sezony Czechosłowak pobity jak nic. Natomiast drugi rekord Josefa trudniejszy tu zależy od tego co dalej z kadrą bo jak wiadomo Messi ciągnie ten zespół za uszy a może być tak że w końcu zrezygnuje, ja wciąż liczę i chciałbym by Argentyna wygrała Mundial może uda się w Katarze, to byłoby następne osiągniecie dla naszego kapitana. Ale załóżmy scenariusz że da se spokój z kadrą to i tak szanse są patrzmy jak się prowadzi spokojnie do 35 pogra nawt dłużej, może być też tak że na koniec kariery przejdzie do Newell's, tam by robił totalny rozpiernicz. Ale wszyscy chcemy by nasz kapitan do końca grał w Barcy ale jak będzie czas pokaże

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?