- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1654 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1654 Culés
56
- Betis i różne kluby z La Liga oraz Ajax, Benfica i Juventus są zainteresowane Juanem Mirandą, który rozważa odejście z klubu na wypożyczenie lub definitywny transfer (z opcją wykupu przez Barcelonę). [Ferran Martínez]
- Nie było żadnych kontaktów pomiędzy Bayernem Monachium, a Ajaxem odnośnie Erika ten Haga. [Christian Falk - SPORT BILD]
- Messi na IG: ''Dzielenie z tobą jednej szatni było przyjemnością, Xavi. Razem doświadczyliśmy wielu momentów na boisku. Prawda jest taka, że tęskniłem za tobą od pierwszego dnia, kiedy odszedłeś z Barcelony. Tyle pomagałeś mi na boisku i poza nim. Życzę ci wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie życia, który właśnie rozpoczynasz. Jestem pewny, że odniesiesz sukces we wszystkim, co zrobisz w świecie piłki. Ściskam mocno.''
1
@BarcaInfo Nie widze Mirandy w przyszłości w Barcelonie. Jakiś taki za wysoki, za mało mobilny. Nie skreślam go. Może osiągnąć sukces, ale raczej nie w Barcy.
0
@szymon6847 Zaraz wejdzie tutaj Visca i Ci napisze jaki on dobry i jak pasuje do Barcy. A i że jest szybki bardzo. To nie ironia po prostu się dziwie że taki znawca talentów jak on twierdzi że Miranda do Barcy pasuje. On mi wygląda na przyszłego Maxwella nic więcej ale mam nadziej, że się mylę.
W Fmie też bardzo wysoko cenią Mirandę http://prntscr.com/nk8jjp
Może też jest tak że oceniamy Mirandę oglądając tak często najlepszego Albe i podświadomie chcielibyśmy jego następce grającego podobnie. Czyli niski szybki itp