- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 537 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
macio_944
10
Ale w sumie to fajne i śmieszne, że Martinez musi się spinać by CRa wystawiać w każdym meczu... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 537 Culés
0
Wstrzymałbym się na miejscu zarządu z kupnem kogoś do ofensywy patrząc jak wydane przez nas ponad 250 mln na Cou i Dembe było nieudane...
Licząc Malcoma to ok. 300 mln w linię ataku, a nikt nie zadowala. Gdy z kolei do pomocy i obrony transfery wypalają...
0
@hoeniker Nie ma na co czekać trzeba brać kogoś z dwójki Jovic, João Felix zanim ktoś nas uprzedzi. Młodzi zawodnicy z potencjałem, za nich warto zapłacić patrząc na to że mają przed sobą 10-15 lat gry na wysokim poziomie, a nie wpłacić 120 mln za Grizemanna, którego za 5 lat trzeba będzie zastąpić następnym graczem za 100 mln o.0
0
@MrShakira Tylko jest taka różnica że kupujesz kota w worku obaj maja po 1 sezonie dobrym. A Grizeman to pewniak
0
@MrShakira A za sezon - dwa pojawia sie kolejni mlodzi na 10-15 lat. Spokojnie
2
@MrShakira co za bezsens.. i cały ten felix i jovic zagrali po jednym dobrym sezonie, sami nawet nie wiedzą czy to powtórzą, dochodzi do tego przejście za pewnie konkretne pieniądze do drużyny o tak ciężkim charakterze dla napastników i takiej presji zewsząd - na 70 procent stawiam że by wyparowali
0
@snoopdegie Tak właśnie myślała Barcelona jak i inne największe kluby o Mbappe, że to tylko jeden dobry sezon w Monaco i nie warto za niego płacić takich pieniędzy. A teraz zazdroszczą że PSG ma Pana piłkarza na lata i chcieli by go u Siebie. Czasem trzeba zaryzykować i wydać trochę pieniędzy tym bardziej że są młodzi i mogą rozwinąć się jeszcze bardziej trenując i dostajac szansę gry. Jeśli zagrają drugi dobry sezon to cena wzrośnie na 150% obecnej wartości.