La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 956 Culés

konto usunięte

3

Przewodniczący Polskiego Stronnictwa Ludowego pochwalił się wczoraj narodzinami córki. W internecie zamieścił zdjęcie z żoną, na którym trzyma na ręku niemowlę. Opatrzył je podpisem "Zosia".

A o to reakcja jednego proboszcza na tę wiadomość:

https://pbs.twimg.com/media/D51bUAeW4AA3198?format=jpg&name=small

30

@Odesseiron Niech go pocałuje w ***** ale kaskę to weźmie za chrzest nie ważne czy imię będzie Donald czy Zosia, czy będzie z naturalnego poczęcia czy z in vitro... tak samo od tego dziecka skasuje za komunie, bierzmowanie, ślub i pogrzeb... ach Ci nasi współcześni apostołowie ....

2

@IronSanHybrid Jasne, jasne. Jak para młoda organizuję ślub, to oczywiście na przyjęcie kasa się znajdzie, na fotografa się znajdzie, na dron, czy watę cukrową na przyjęciu dla dzieci też. Ale jak trzeba zapłacić w kościele, to oczywiście za darmo. Światło przecież nic nie kosztuje, organista i kościelny też nie powinni mieć rodziny na utrzymaniu.

konto usunięte

2

@Gorostiaga Ja tam mam w dupie i religie i kościół i jestem szczęśliwy :)

konto usunięte

2

@Gorostiaga Kościół dawno zatracił swoje idee zresztą proszę spojrzeć na palenie książek przez kościół ta instytucja dawno straciła na znaczeniu i coraz więcej ludzi ma ich po prostu gdzieś i się nie dziwie.

0

@Gorostiaga Niech będzie podatek na kościół i spokój. Co ma piernik do wiatraka ???? Ksiądz ma służyć, a nie zarabiać na wiernych... Pan Jezus nie kasował ludzi którym pomagał. 50 zł na światło spokojnie wystarczy, a i powiedzmy po 50zł dla organisty i kościelnego też wystarczy. 50 zł za 45min. to niezła stawka, zważywszy, że większość zarabia 13zł/h. Dlaczego nikt nie rozlicza organistów i kościelnych bo 99% z nich robi na czarno ... Dlaczego proboszcz nie odprowadza za nich składek ?

Tu macie te słynne „co łaska”



I ten człowiek śmie się nazywać księdzem ?! Jestem lektorem/ministrantem w kościele 13 lat i przez ten czas służyłem do mszy w całej Polsce poznając wielu księży i prawdziwie wierzącego spotkałem tylko jednego.

Ostatnio byłem starszym na ślubie i wystąpił problem z florystką więc musieliśmy sami ubierać kościół. Po nas druga para brała ślub, pytaliśmy się sióstr zakonnych czy tamci kontaktowali się z nimi w sprawie ubioru, a siostry zaprzeczyły i powiedziały, że nie wypada byśmy po nas rozebrali dekoracje... No i tak się złożyło, że dzień przed ślubem spotkaliśmy się tą drugą parą, a Oni pytają się czemu my ubieramy kościół nie firma skoro dali siostrom 1000zł i wszystko miał być zrobione.... Szlag mnie trafił bo siostry z księdzem chciały na nas zarobić my ubierzemy za swoje, a One skasują 1000zł na boku .... suuuuuuper ... Gdzie paragony i faktury za usługi świadczone przez księży ??

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?