La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1944 Culés

0

To, że Salah i Firmino nie zagrają nie oznacza, że awans jest już zapewniony i Barca może zagrać na luzie. To jest 90 minut na Anfield. To jest ekipa Liverpoolu dowodzona przez Kloppa.

6

@Jordi10 Zgadza się. Mnie nawet 0:0 by usatysfakcjonowało

konto usunięte

5

@Jordi10 Na luzie zagrać nie można. Ale to oni się nas boją i to oni są po 1 meczu na przegranej pozycji. Trzeba ich docisnąć do ściany jednym szybkim golem a wtedy mogą sobie śpiewać w smutku YNWA :)

0

@Jordi10 Wydaje mi się że Barca wygra ten mecz. Liverpool się odsłoni podczas ataków i wtedy Messi ich dobije. Obstawiam 1-3

2

@Jordi10 Grunt to strzelić przynajmniej jedną bramkę i definitywnie zamknąć dwumecz, bo wtedy Live musiałoby strzelić 5 goli, jeszcze bez swoich dwóch topowych graczy w ataku.

0

@Jordi10 Byle tylko nie popełnić błędu z meczu w Rzymie i nie zacząć się murować od pierwszych minut. Musimy wyjść i starać się kontrolować tempo gry, nie możemy liczyć tylko na kontry i wolne Leo. Vamos!

2

@MesQueUnClub_87 Dokładnie kolego. W żadnym wypadku nie może być żadnego murowania się w polu karnym

0

@marcin000019 Wątpię żeby się bali. Nie mają nic do stracenia a wtedy taki rywal jest najgroźniejsz.
Oprócz absencji Mo i Firmino dobrze zrobiłaby nam dziś wpadka MCity.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?