- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1273 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
176
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
Deathwing112
7
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1273 Culés
0
Co sądzicie o tej sprawie https://www.tvn24.pl/matka-boska-z-teczowa-aureola-elzbieta-podlesna-uslyszala-zarzut,933312,s.html ?
8
@takisobiektos To jest profanacja, Schering Wielgus umieściła tą profanacje na swoim faceobooku
10
@takisobiektos Kurde w UE jak coś się takiego umieści na temat muzułmanów to w z miejsca jest robiona afera o profanację i wszyscy entuzjaści mieszania nacji temu przyklaskują. Tutaj jest oburzenie. To jest dokładnie to samo co widzimy na zachodzie tylko do naszej ojczystej wiary. W czym problem? Przecież tak się kierujemy wszyscy wartościami z UE :) Czyżby Chrześcijanie byli inaczej traktowani w UE i ich symbole mogą być nagle obrażane przez pro-tenczowych deb ... ?
0
@sokot Profanację jeszcze rozumiem reakcje służb już nie. Ona nikogo nie zamordowała by o 6 jej wbijać do domu. Druga sprawa dlaczego polscy neonaziści jeszcze zarzutów nie mają? Czemu ci którzy wieszali zdjęcia polityków na szubienicach dalej nie są ukarani?
0
@takisobiektos Bo nikt tego nie zgłosił ? Aby była reakcja musi być zgłoszenie. W tym wypadku było. Poza tym właśnie tak zachowuje się UE w stosunku do profanacji symboli muzułmańskich a partie lewackie z Wielgus na czele są pierwsze by to publicznie pochwalać. W czym problem ?
0
@takisobiektos Powiem Tak, jakby ta kobieta zrobiła tak z jakimś wizerunkiem, symbolem w wierze islamskiej to juz by kobiety nie było na tym swiecie, bo wiadomo jaki oni mają stosunek do swojej religii.
0
@takisobiektos Nie wiem jak symbol przymierza Boga z człowiekiem ma obrazić Maryję.
0
@sebasek99 A jednak patrz komentarze wyżej xd