La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 768 Culés

konto usunięte

19

Niezły Historia w moim mieście rodzinnym dzisiaj w nocy jakaś babka wjechała autem do sklepu monopolowego. Zabrała butelkę wódki i wyszła :D
Na początku myślałem ,że to kit i znajomi mnie wkręcając ,ale jak zobaczyłem zdjęcia to uwierzyłem

https://scontent.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/59636639_1997174313745329_1403191185975017472_n.jpg?_nc_cat=103&_nc_ht=scontent.fpoz2-1.fna&oh=3fc84daf1ae003e00eabe37e6ce9b696&oe=5D6AD8FE

Najlepsze jest to ,żeby wjechać tam autem to trzeba naprawdę się "nagimnastykować" poza zwykły chodnikiem jest kolejne 4 stopniowe podwyższenie. na tym poziomie jest ciąg sklepów wiec musiała też dobrze wycelować. Komisariat policji jest od tego z jaki 700 metrów :D

podobno była na sporym gazie i chyba musiało ja suszyć :v

0

@MarioVeB! Jakiś artykuł o tym jest? Można link prosić bo sytuacja naprawde zabawna :D

konto usunięte

0

@TikiTaka4Ever Jeszcze nie ,ale było dzisiaj w rmf max o tym.nN razie czytam o tym na FB .Gdzie ludzie juz z tego niesamowicie cisną bekę. Typu GTA itd :D

0

@MarioVeB! Aqua vitae zawoła, to nie ma zmiłuj.

0

@MarioVeB! Może na miejscu pasażera siedział Ruben Semedo?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?