La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1217 Culés

1

Odpadamy po raz kolejny raz w kompromitującym stylu z najbardziej prestiżowych rozgrywek piłkarskich i to po raz kolejny w ten sam sposób a wy kwękacie coś o braku ZP dla Messiego? W tym momencie to jest dla nas jako kibiców tego klubu najmniejszy problem, uwierzcie mi

Za podsumowanie tego meczu można właściwie wybrać bramkę na 4:0. Na takim poziomie coś takiego nie ma prawa sie zdarzyć. No i wisienka na torcie to wpuszczenie Malcoma jako strażaka, nie dość że go Valverde gnoił i wsytawiał w meczach gdzie miał do pomocy Barcelonę B to jeszcze go wpuścił nie na tą stronę co trzeba. Jeśli Ernest poleci to nie może polecieć sam, wielu parodystów ma iść razem z nim. Bo po raz kolejny zaorali cały sezon jednym meczem. I to nie dlatego że odpadli tylko w jaki sposób to zrobili. Wstyd i jeszcze raz wstyd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?