La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1128 Culés

4

Dawno nie płakałem Ale dziś puściły mi nerwy i już nie wytrzymałem i płakałem jak dziecko. Najgorsze jest to, że Valverde znowu na kolejny sezon i ciągle pupile jak Suarez, Rakitić, Busi, Roberto, Cou itd będą grali a my już 2 sezon Frajerstwo robimy... Dla mnie Tym co nie zależy na tych barwach powinno się podziękować.

0

@Coutinho007 A ja znowu na odwrót. Rok temu płakałem a w tym po prostu jestem zły i nie mam zamiaru płakać. Valverde nie jest odpowiednim trenerem dla Barcy, taka jest prawda. Potrzebna jest zmiana i to po zakończeniu tego sezonu.

0

@Piotr,1985 On nie pasuje swoją koncepcją tutaj. Wystawia 3 kafarów w środku pola i każe im klepać piłkę a do tego mamy ponad 32 letniego Suareza na 9 który wątpię że będzie się za rok nadawał do gry na tym poziomie...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?