- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1654 Culés
Gorące dyskusje
Batys
0
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
46 odpowiedzi
Batys
12
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
9
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1654 Culés
1
Najłatwiej jest obwinić trenera.Owszem Valverde też ma tu swoje za uszami, ale czy naprawdę jest tym najbardziej winnym? Moim zdaniem nie.
Na pierwszym miejscu obwiniłbym pion sportowy klubu. Pewne rzeczy były w ogóle nieprzemyślane. Pozbywają się Paco nie dając nic w zamian. Zostaje tylko i wyłącznie Suarez, Pozbywają się Digne i tu też nie dają nic w zamian. Zostaje sam Alba. Za to kupują Malcoma, dla którego trener od początku nie widzi miejsca w swojej układance.
Druga sprawa to wypaleni piłkarze. Busi, Rakieta, Pique, Suarez, Alba. Oni zdobyli w klubowym futbolu wszystko i być może ciężko znaleźć im motywację do kolejnych wielkich wygranych.
Messi, który od dłuższego czasu nie jest w stanie udźwignąć tych naprawdę wielkich i ciężkich meczów.
Jest mi dzisiaj smutno, jest mi dzisiaj źle. Ale jak ktoś niżej napisał nie wpłynie to na moje życie. Trzeba iść do przodu. Na szczęście, a raczej nieszczęście mam ważniejsze problemy na głowie i nimi się muszę zająć zapominając o tej porażce.
0
@Odesseiron Jakby ten przeciętniak powiedział Paco, ze na niego liczy i będzie dostawał szanse to by został
3
@Odesseiron W Barcelonie trener mimo wszystko ma coś do powiedzenia na temat transferów. Skoro mógł sobie pozyskać Paulinho z Chin za kupę kasy na jeden sezon, to równie dobrze mógł zapewnić sobie lewego obrońcę. Nie wspominając już o tym, że gdyby rotował zespołem i pozwalał grać. Paco, czy Digne właśnie to by nie odeszli.
Poza tym od jakiegoś czasu widać, że fizycznie Barcelona nie wygląda najlepiej i to też jest po części jego zasługa. To trener zarządza drużyną, rotuje i podejmuje decyzje. Raz przegrać można mówić, że przypadek. Dwa razy to już reguła. On musi odejść.
0
@Odesseiron Zawsze wine ponosi trever, zobacz co zrobił Klopp z przeciętniaków, a Valverde nie umie z graczy na najwyższym poziomie
0
@Odesseiron Wiele masz racji natomiast mając taki a nie inny skład mamy patrzeć na ten mecz a nie to co mogło zostać zrobione przed sezonem.
Największa wina leży po stronie Valverde. Szanuje Kloppa i Zidana za kunszt trenerski, mają swoje wizję natomiast wszyscy bardzo mocno optują za tym, że Ernesto jest lepszym taktykiem tylko jak pokazały ostatnie edycje ligi mistrzów to Ci dwaj Panowie potrafią wykrzesać ze swoich zawodników maksimum bo są świetnymi motywatorami i ja osobiście zazdroszę tym klubom takich trenerów. Pragmatyzm Valverde ma głęboko gdzieś, broniły go wyniki chociaż w oczach nawet Hiszpańskich fanów nie był, nie jest i nie będzie trenerem wybitnym.