La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1035 Culés

1

Na pocieszenie dodam, że jest jeszcze szansa na dublet Ale co tam.. Będzie smakował ten dublet jeszcze chyba gorzej niż rok temu bo po czymś takim nawet z tego będzie się człowiekowi cieszyć z tego.

konto usunięte

4

@Coutinho007 Daj spokój jaki dublet. Kogo to teraz obchodzi po takiej klęsce. Dla mnie sezon się już skończyl. Czas na odpoczynek psychiczny. Nie wyobrażam sobie Barcelony w nowym sezonie z Valverde.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Kiedyś te trofea co zdobędziemy w tym sezonie będą coś warte. Jednakże nie w tym sezonie. Oni tym meczem przekreślili wszystko co zrobili i to jest chyba najgorsze.

0

@MaTt_BarcaFan A no właśnie :/ A i to możemy niestety przegrać.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Myślę, że to nikogo już nie obchodzi. Czy wygrają, czy przegrają. Przekreślili wszystko tą wczorajszą klęską.

0

@MaTt_BarcaFan Dla mnie mogą i nawet ten puchar króla przegrać byle Waldano nie oglądać od nowego sezonu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?