La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1331 Culés

6

Problemem wyjazdow sa malo zwrotni zawodnicy. Kogo wolicie miec przeciwko sobie jak gracie w pilke i atakujecie: wolnego i ociezalego niezlego technicznie zawodnika, czy szybkiego paralityka ktory uporczywie placze sie pod nogami? My broniac jestesmy objezdzani niemilosiernie. Busquets, Rakitic, Roberto - to zawodnicy koszmarnie malo dynamiczni. Przez co przeciwnik ma wielokrotnie sytuacje 4 na 4 z naszymi obroncami. Spojrzcie teraz w druga strone. Zaden z naszych zawodnikow (poza Messim) nie jest w stanie minac (czy dryblingiemnczy szybkoscia) kogokolwiek. Nasze akcje ofensywne to wieczna gra 3-4 na 8 przeciwnikow. Przy czym nikt nie odwazy sie na strzal, nikt nie zrobi zadnego zagrozenia, podania, czegokolwiek, bez udzialu Messiego. I kazdy o tym wie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?