La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 757 Culés

2

Czy Valverde kogoś młodego do tego zespołu wprowadził co gra na wysokim poziomie? Ok jest Lenglet i tyle.
Semedo przychodził jako najlepszy obrońca Ligi Portugalskiej, jep w Barcelonie gra co 3 mecze i nie pokazuje potencjału.
Arthur dobre pół sezonu, po kontuzji odstawiony i nie wrócił do dobrej formy.
Coutinho, przychodził jako wielka gwiazda, jeden z najlepszych piłkarzy w Anglii a w Barcelonie gra jak Tello.
Dembele, ma przebłyski dobrej gry, ale też oczekiwania były większe + te kontuzje...
Malcom, tego to już w ogóle traktuje jak nie ślubne dziecko swojej żony, gdy zagra dobry mecz to ławka na 10 spotkań.
Paco też skreślony przez niego, bo przecież Suarez musiał grać mecz w mecz.

O co chodzi, że 90% piłkarzy co przyszli pod wodzą Valverde/Enrique grają jakby im zabrał wszystkie umiejętności, gdzie leży problem, bo to jest strasznie niepokojące, że skład drużyny praktycznie się nie zmienia.

0

@D10SLEO Zapomniałeś o Gomesie który przychodził jako fajny piłkarz do nas a stał się drugim Alexem Songiem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?