La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1225 Culés

0

Ale trzeba być zaślepionym, żeby twierdzić, ze Valverde nie jest winowajcą

3

@Momalsino Myślę że ludziom chodzi że nie jest JEDYNYM winowajcą.

0

@Momalsino Jest winowajcą ale nie jest jedynym. To co odwalili niektórzy piłkarze jest karygodne. Właściwie nie powinni już zakładać tej koszulki bo ją zhańbili swoją postawą. To jak traciliśmy bramki było niedopuszczalne, ta ostatnia właściwie jest podsumowaniem tego meczu

0

@Momalsino Czy jest winowajcą czy nie jest nie ma znaczenia.Trzeba się z nim pożegnać i szukać czegoś świeżego.

0

@sebo939 A może piłkarze to odwalili, bo byla zla taktyka i nie mieli komu podać piłki?

konto usunięte

0

@Momalsino Jest winowajcą pod względem taktyki i nastawienia, ale nie jest winowajcą tego, że niektórzy zapomnieli jak się gra w piłkę.

1

@KingKahuka No tak, bo Ernest kazał Albie i Roberto podawać piłkarzom Liverpoolu pod nogi i kazać zmarnować setki naszym napadziorom

0

@sebo939 A może kazal grać 3 defensywna w pomocy i dobral sklad personalny slabo operujacy piłką, który nie dawal opcji rozegrania?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?