La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1109 Culés

1

Jesteśmy wielkimi szczęściarzami, bo mogliśmy z tyłu Pucharów się cieszyć, ale też wielkim pechowcami, bo nasze porażki są spektakularne gdzie dostajemy łopata po głowie, my nawet "pięknie" przegrać nie potrafimy.


Znowu dałem się oszukać, zaufalem im po tej kompromitacji z Romą, dałem się oszukać tymi tekstami o wyrachowanym Valverde, który ma nad wszystkim kontrolę.


Niestety nie mial, jeśli przeciwnik jest silny i nie boi się legendy o wielkiej i potężnej Barcelonie, to może nas zranić i to bardzo. Drużyna Kloppa tak właśnie wyszła nastawiona i ukazała wszystkie problemy Barcelony, które są już od dawna i tylko przebłyski Messiego sprawiają, że jeszcze u niektórych ten strach na słowo Barcelona budzimy, bo tak to drużyna jest bardzo przeciętna(albo w przeciętnej formie.)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?