La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 912 Culés

0

Szacunek za to co osiągnął Valverde OK ale mnie te trofea nie cieszą. Nie ze względu na rozpieszczenie kibiców trofeami bo ja kibicuje tej drużynie od czasów Rivaldo gdzie nie było takich sukcesów. Chodzi o to że jedynie można podziwiać Messiego i tyle. Ta Barcelona jest jak Mourinho czyli kompletnie pozbawiona stylu. Mieć piłkarzy którzy zarabiają najwięcej i jeszcze taki piach grać? Oni się z najsłabszymi rywalami męczyli i to nie był jeden mecz. Pierwszą połowe w wykonaniu Barcelony przez dwa sezonu zazwyczaj można było sobie odpuścić. Kibice na Camp Nou przychodzą dla Messiego bo wszyscy głowami kręcą jak mając takich piłkarzy można coś takiego "grać".

konto usunięte

3

@masa11 To nie kwestia rozpieszczenia.
Tu nie chodzi o brak trofeum czy o umniejszanie wygrania ligi i pucharu króla.
Tu chodzi o frajerską przegraną kolejny raz z rzędu

0

@Pedeudo I o to że Real wygrał 3 razy LM z rzędu a my odpadalismy 2 raz w takich samych okolicznościach mimo, że zapewniali nas piłkarze, że Roma się nie powtórzy i wygramy LM

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?