- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
0
Szkoda, że Frank Rijkaard i Marco van Basten zakończyli kariery trenerskie. Z chęcią zobaczyłbym któregoś w Barcelonie. Niestety na rynku trenerskim jest mało dostępnych opcji. Za dużo jest trenerów na dorobku, przez co będzie trudno o znalezienie odpowiedniego człowieka. Według mnie Koeman jest nie do wyciągnięcia. Do zdobycia mogą być Roberto Martinez z Belgii lub Laurent Blanc.
Naprawdę to trudno o optymalny wybór, zwłaszcza, że Pep odpada, a Xavi nie powinien mieć wstępu na ławkę trenerską Barcy przez minimum dwa lata.
3
@Jack Sparrow Nie zapominaj o Wengerze.
0
@Lares Szanujmy się. Facet z tą legendarną kurtką nie może wylądować u nas :D
6
@Jack Sparrow Właśnie Wenger powinien tu wylądować na najbliższe dwa - trzy lata. Ma wszystkie potrzebne atrybuty do bycia trenerem Barcelony w przebudowie.
1
@Jack Sparrow Niby dlaczego? Gość trzymał Arsenal w top4 przez długi czas, robiąc moim zdaniem wyniki ponad stan bo drużyna majaca w składzie Welbecka,Giroud, Mertesackera czy innego Frimponga to nie jest drużyna na mistrza a na 6-8 miejsce. Tu miałby zawodników o 3-4 klasy lepszych. Do tego Arsene stawia na młodych, lubi to robić i przede wszystkim nie boi się tego a to może być kluczowe przy starzejącym się "Złotym Pokoleniu", taki Alena, Malcom, Puig na pewno by skorzystali na pracy z Francuzem.
0
@Lares Tak, lecz Wenger ma jeden plan na mecz i na tym się kończy. Wystarczy, że Valverde popełnia te same błędy. Potrzebny jest nam trener, który będzie potrafił odstawić staruszków, co wcale nie jest takie łatwe.