- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1284 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1284 Culés
16
Rywale Tottenhamu w tym sezonie w Lidze Mistrzów: Barcelona, Inter, PSV, BVB, Manchester City, Ajax.
Pochettino mimo brak transferów, z wieloma kontuzjami kluczowych zawodników, z Llorente na ataku i Wanyama w pomocy i mimo tak ciężkich rywali doszedł do finału. Dla mnie aktualnie najlepszy trener na świecie, a zaraz za nim Klopp. Obydwoje wycisneli ze swoich drużyn maksa tego co mogli. Szkoda, że żaden z nich nie trafi do Barcelony.
5
@Veb1233 I zobacz że żaden nie ma Messiego w składzie a dokonali tego :D Ernest chyba bez Messiego czy Suareza (Jak był w formie) nic by nie wygrał... A w LM odpadł już w 1/8
0
@Veb1233 Klopp nie, bo nie ma Barcelonskiego dna, a Poche by sie nadal, ale Espanyol, wywiady itp. Same go oddalily.
0
@Rewolucja123 A Erik Ten Hag?
0
@Rewolucja123 Lucho tez nie miał tego "barcelońskiego DNA", a mimo wszystko swoje zrobił. Ja jestem ciekaw, jakby poradził sobie Klopp w Barcelonie.
0
@Coutinho007 Nie wiemy jak sobie poradzi rewolucja w skladzie. Idealny jest Koeman. Nadaja sie tez Blanc i Wenger.
0
@Veb1233 Akurat Wanyama to dzik
0
@Veb1233 Może akurat by znalazł pomysł na Cou i kilku graczy by wskrzesił co są w dołku jak Arthur I wyciągnął potencjał z Dembunia.
0
@takisobiektos Mnie Wanyama zupełnie nie przekonuje. Nie jestem fanem tego piłkarza i moim zdaniem to nie jest przypadek, że wczoraj po jego zejsciu gra wyglądała znacznie lepiej.
0
@Coutinho007 Akurat Valverde potrafił wycisnąć z Dembele bardzo dużo. Tylko te kontuzje...
5
@Rewolucja123 Śmieszy mnie ta gadka o Barcelonskim DNA.
0
@Veb1233 Coś w tym jest ale no właśnie. Cou za to obecnie to największy niewypał chyba w historii transferów obok Mendiety w Lazio.