La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1219 Culés

0

Uf, z niemałym trudem udało się przywrócić moje konto, po zmianie telefonu zapomniałem login i hasło :) szkoda by mi było zakładać nowe bo to konto mam już o 9 lat a na stronie przebywam chyba z 15:)

Żeby być trochę na bieżąco dodam : która to już przebudowa drużyny się kroi od tego czasu ? Pamiętam lata około 2003-2005, jak przyszedł Davids i pomógł wygrzebać się Barcy z dołka .
Pamiętamy czasy Ronniego, Etoo , Villi, Henryego , Ibrahimovićia , kto przyjdzie teraz.. ? Lub kto mógłby przyjść teraz? na rynku jest problem z pozycją środkowego napastnika a Suarez potrzebuje co najmniej silnej konkurencji. Nie mówiąc już o Albie. Mecz z Liverpoolem to dla mnie skandal w jego wykonaniu.

Co sądzicie którzy piłkarze na obecną chwilą koniecznie potrzebują zmiany lub silnej konkurencji?

0

@mmaciass semedo na stałe prawa flanka roberto tylko i wyłacznie pomoc . rakieta or busi ktorys z nich musi odejsc coutihno też niestety mi sie marzy 9 w stylu pipo Filippo Inzaghi może stac na spalonym ale strzeli cos :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?