- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 946 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 946 Culés
1
Ależ to były półfinały Ligi Mistrzów - owszem dla nas kibiców Barcelony jedne z najgorszych w historii ale dla kibiców bezstronnych świetne, pełne emocji, bramek, zwrotów akcji i kapitalnych remontad.
Tottenham vs Liverpool - finał, który niby jest mi obojętny ale nie do końca..., a dlaczego? Ano dlatego, że w pierwszej chwili jest to finał drużyn do których nic nie mam, są tam piłkarze czy trenerzy, których lubię trochę bardziej ale z drugiej strony jednak minimalnie bardziej chyba będę za Tottenhamem, a to dlatego, że od kilku lat budują swoją potęgę, nigdy nie wygrali LM, a teraz są o jeden mecz, o jedno zwycięstwo od jakże wielkie triumfu, od przejścia do historii i chwały.
Jeśli wygra Liverpool to głównie ze względu na Jurgenna Kloppa również będę zadowolony bo uważam, że to aktualnie jeden z najlepszych trenerów na świecie, a patrząc na jego ostatnie dwa finały LM to za wiele szczęścia nie miał ale jednak liczę, że Tottenham sprawi niespodziankę i Lucas Moura, który odszedł z PSG pokaże wszystkim, że wcale nie trzeba grać w Paryżu by odnosić wielkie zwycięstwa, a wręcz przeciwnie.
Komentarz usunięty przez użytkownika