La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1728 Culés

0

Bartomeu chce Superligi, bo nie gramy często z Man United czy Liverpoolem, a potem widzimy tylko kompromitacje na boisku. Po rewanżu powinien się zastanowić czy nadal jest taki ochoczy do tego pomysłu :) Money, money, money

0

@barcelonaLM Superliga spowoduje więcej strat niż zysków. Małe kluby już nie będą miały motywacji żeby trenować, bo po co skoro Superliga będzie zaklepana dla wybrańców.

0

@Criss18Barca I tak jest dla wybrańców. Kto nie ma kasy może liczyć na przebłysk - patrz. Leicester lub Ajax. 1 sezon i już połowa jest kupowana. Na dłuższą mete takie kluby potrzebuja kasy jakiegoś szejka aby nie wyprzedać. By coś się zmieniło trzeba zmienić przepisy typu - ograniczyć liczbę transferów w sezonie (np. klub może oddać 2 graczy i 2 kupić na okienko) lub zakończyć kupowanie pieniędzmi i zrobić tylko i wyłącznie wymiany piłkarzy.
Jednak z oczywistych względów nigdy to sie nie zdarzy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?