La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 791 Culés

1

Oglądam po raz kolejny skrót Chelsea - Eintracht i Jovic jest na prawdę mega dobry. Wbrew opiniom nie stoi tylko w 16-nastce ale pomaga w rozgrywaniu akcji a jego wykończenie jest kozackie. Bodaj Rebic przed każda setka Jovicia podnosi ręce bo wie ze ten zdobędzie gola.
Na prawdę nie wiem czemu go odpuszczamy. Bo ma na razie jeden sezon dobry ? Jest młody może mieć wiele takich sezonów.
Krążyło info jakoby Barca wkurzyła się ze ten rozmawia z innymi klubami ale to chyba normalne bo skoro jest na niego popyt to chce jego agent ugrać jak najwiecej i nie tylko Barca się interesuje.
Z panem reżyserem mieli słowna umowę a ten im potem przed kamera napluł w twarz i dalej go chcą.
Będziemy żałować Jovicia tak jak Perez żałował tego ze odrzucił kiedys Suareza. A jak patrzę na Jovicia to widzę mała kopię młodego suareza z Ajaxu i początków LFC...

0

@SinMistico O Suarezie też były już wspominki tu na stronie jak jeszcze grał w Holandii, pamiętam to. Ale woleliśmy widocznie go kupić za 100 baniek, niż za 20-30:) czuje że podobnie będzie z Joviciem, mi on wykończeniem też przypomina Suareza, nie ma dla niego trudnych piłek. Wali "trudne" bramki.

0

@mmaciass Tak, o Suarezie się mówiło jeszcze bodaj przed mundialem w 2010 roku jak był w Ajaxie ale nie pamietam dokładnie tej sagi. Przyszedł wtedy Villa. Najpierw była cena chyba 40 mln aż w końcu Luis wylądował tu za ponad 80.

0

@SinMistico Dokładnie jakoś tak to było, nie żałuję przyjścia Davida, genialny zawodnik, lubiłem go. Pasował tu na jakiś czas, był inteligentny. Jednak już wtedy myślałem że mogliśmy brać tego Suareza , miał świetne staty w Ajaxie, z tego co mi się przypomina to robił po 40 goli na sezon

2

@mmaciass Tak, w sezonie 2009/10 zdobył 49 bramek we wszystkich rozgrywkach. Dwa wczesniejsze sezony to okolice 30 trafień. Potem trochę słabiej bo jednak trzeba się przystosować do PL ale jak wiemy udało mu się.

0

@SinMistico O właśnie : ) zobaczymy co to będzie z ta nasza Barcelona. Kupno napastnika jest niestety konieczne , też chciałbym Jovicia. I Valverde raczej out, Cou z bólem raczej też, choć mam jego koszulkę a to moja pierwsza oryginalna he

1

@mmaciass Niestety ale musimy się przygotowywać na erę schyłkową Leo. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłby typowy lis pola karnego, który po bokach będzie miał skrzydłowych z krwi i kości. Którzy zrobią coś sami na skrzydle i dograją piłkę naszej 9.
Leo powinien grać miedzy tymi skrzydłowymi a za plecami napastnika i kreować im wszystkim okazje jako wolny elektron.
W pomocy postawiłbym na jakąś 2 od czarnej roboty, która też będzie potrafiła coś dać do przodu.
W obronie wiadomo 2 stoperów i 2 bocznych z tym, że jeden boczny powinien być nico bardziej defensywny tak aby w obronie zostawało tak jakby 3 piłkarzy a drugi boczny byłby spuszczony z łańcucha i robiłby akcje do przodu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?