La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1568 Culés

0

Xhaka wypowiedział się na temat miejsc drużyn z PL w LM jego zdaniem powinny mieć 6 miejsc potwierdzając to tym że aż 4 zespoły z PL walczą o europejskie puchary co jego zdaniem świadczy o potędze PL :D :D Rzeczywiście niezłe osiągniecie gratuluję :D :D Nie mówię że PL jest słaba czy umniejszam jej wartość ale nie jest ona nie wiadomo czym tak samo jak zespoły grające tam :D :D Ja chętnie bym się spytał Granita gdzie drużyny z PL były w ciągu ostatnich kilku dobrych lat ??????????? prosta riposta dla takiego gościa chyba nie umie się pogodzić z tym ze jego Arsenal obniżył loty a ma ból dupy bo chciałby grać w takiej LM :D

sroki za brak przecinków

0

@matelkoveb Można się śmiać, ale myślisz że taki Arsenal czy United zanizylyby poziom LM? Bo moim zdaniem te zespoły gwarantowalyby o wiele większe emocje niz np Valencia czy Sevilla nie mówiąc drużynach pokroju YBB

0

@Nieznajomy Nie na pewno by nie zaniżyły ale po co zabierać miejsce zespołom które też na to zasłużyły takie YBB może nie mają poziomu MU czy Arsenalu ale każda z drużyn zbiera doświadczenie w LM uczą się. Grają i starają się z całych sił grają tym czym mają i pokazują charakter i też dzięki takim drużynom w LM można odkryć nowe talenty :D

konto usunięte

0

@Nieznajomy Taka sytuacja doprowadziłaby do jeszcze większych dysproporcji pomiędzy klubami z TOPu a tymi słabszymi, biedniejszymi. Udział w LM to przede wszystkim niezła kasa a szczególnie dla tych mniejszych klubików

0

@Nieznajomy Dlatego United odpadalo z Sevilla...Valencia mimo słabszej formy przegrała z Arsenalem, ale z gry nie byli gorsi.

0

@Bagsik88 No już bez przesady, Valencia była wyraźnie gorsza od Arsenalu, Londynczycy kontrolowali ten dwumecz od początku do końca. Jasne że powiekszyloby to jeszcze bardziej różnice między PL, a cała reszta, z tym się zgadzam, ale jeśli chodzi o postronnego kibica to te mecze byłyby zdecydowanie bardziej emocjonujące.

0

@Nieznajomy Oglądałeś pierwszy mecz? W drugim zgodzę się z tą tezą. Po za tym to jest jeden rok, gdzie tak sobie Anglicy poradzili....tak to LM czy LE wygrywali w ostatnich latach Real, Barcelona, Atletico, Sevilla.....a taka Valencia była teraz w półfinale. Anglicy nie mają do takich wyników podjazdu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?