- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 768 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
174
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
6
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Deathwing112
5
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
35 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 768 Culés
2
Generalnie to większość z was zachowuje się tak jakbyście to wy doznali największej krzywdy z powodu klęski na Anfield. Co oprócz emocji i satysfakcji straciliście? Kasę bo komuś kupon nie wszedł? Wielcy z was kibice!
Jeśli sport ( w tym przypadku piłka nożna ) uczy charakteru to ci którzy go oglądają/kibicują również powinni czegoś się nauczyć!
49
@Jordi10 Ty się pytasz co straciliśmy? 2x pod rząd taki wstyd A Ty jeszcze głupie pytania zadajesz chłopie.
16
@Jordi10 Jak masz na to wywalone, to masz fajnie. Ja należę do osób, którzy mocno przeżywają taką porażkę, bo mocno utożsamiam się z tym klubem i mam go w sercu.
1
@D10SLEO Co ma piernik do wiatraka. Można kochać klub i mieć stosunek jak Jordi. Mnie od wtorku tak do weekendu przykro było. Ale potem stwierdziłem: mamy PK do wygrania i cały sezon nowy, gdzie trzeba popracować nad składem. Było przykro, wyciągnąłem wnioski co trzeba zrobić wg mnie, czekam na PK i okienko czy zarząd zareaguje. I dalej kocham ten klub xd
1
@Norkusik Każdy ma inna psychikę i wrażliwość, nie mierz wszystkich swoją miarą, co dla jednego nie jest ciosem dla drugiego jest bardzo bolesne.
0
@kkbarca Rozumiem, ze cały tydzień chodziłeś ze spuszczoną głową. A może zamknąłeś się w domu żeby sąsiedzi z ciebie nie szydzili.
Po pierwszym meczu chodziłeś pewnie dumny jak paw bo dzięki twojemu dopingowi Barca ograła Liverpool 3:0. Widocznie w rewanżu za słabo wspierałeś Barce i dlatego przegrali. A może tak jak zespół byłeś zbyt pewny siebie, zlekceważyłeś rywala i nie włożyłeś maxa w swój doping a teraz szukasz winnych tej sytuacji?
2
@Jordi10 Że co?
0
@killingjoker101 Głęboko osadzona paralela wychodząca z incepcji zakorzenionej w hipertrofii matrixa