La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 966 Culés

konto usunięte

7

Liverpool to Liverpool tamto LiverpoolLiverpoolLiverpool.Ciekawe co by bylo z Liverpoolu gdyby zmieniali tam trenera tak jak LaRambla by tego wymagala.
Pragne czasow gdy walczylismy z Valencia o LM przynajmniej ludzie umieli sie cieszyc z malych rzeczy,a teraz???
Dublet reintheoretisch in Tasche a wy panikujecie gorzej jak za Martino.

12

@SteuerFreiMoney Porównaj budżety i potencjał jaki był wtedy a teraz, dziękuję.

I to nie tylko chodzi o trofea, a o styl który ta drużyna kompletnie zatracila.

konto usunięte

0

@SteuerFreiMoney Gorzej było pod rządami Roury,albo końcówka kadencji Rijkarda.

13

@SteuerFreiMoney "Pragne czasow gdy walczylismy z Valencia o LM przynajmniej ludzie umieli sie cieszyc z malych rzeczy."

No nie powiem, ambitnie. Zakładająć, że mamy najlepszego piłkarza w historii, ogromny budżet i wiele wielkich piłkarzy na swoich pozycjach, to raczej nie powinno być to dziwne, że ludzie oczekują trofeów jak i stylu godnego właśnie tego klubu i tych piłkarzy.

0

@SteuerFreiMoney Kadra warta 1 miliard euro.. bredzisz.

1

@D10SLEO A wtedy budżet i potencjał na tam ten czas był mizerny.

0

@SteuerFreiMoney Dublet wiadomo sukces....ale sposób odpadnięcia jest żenujący - i o to chodzi.

konto usunięte

0

@kkbarca Niekiedy trzeba zrobic dwa kroki w tyl,aby zrobic krok do przodu.

konto usunięte

0

@Bagsik88 tu zgoda
Ale Liverpool wygrywajac z nami przegral Lige a jak juz komus gdzies pisalem Liga Mistrzow bez Mistrza w Lidze jest pusta.

konto usunięte

0

@D10SLEO Wtedy 100ojro jest warte tyle ile teraz 500 wiec budzety tesame tylko wiecej ZER w tych pustych czasach.

konto usunięte

0

@macio_944 A pilkarze ktorzy beda grali tym stylem sa w szkolce,ale aby ich ograc trzeba odpuscic sezon lub dwa.

Gnojkami ktore przychodza i odrazu chca miliony bym dziekowal.

Taki Cou powinien 70% hajsu w niego wsadzonego oddac.
Dembele w chuja wali niemilosiernie.
Umtiti za to sciemnianie z tym kolanem to juz bym go wyjebal do Juvenil ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?