La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1085 Culés

3

"We włoskim Palermo doszło do kolejnego spotkania fanów teorii o płaskiej Ziemi. Wybitni badacze wspólnie starają się udowodnić, że wszyscy jesteśmy okłamywani przez agencje kosmiczne, organizacje astronomiczne i rządy krajów.

Biegun Północny jest w środku Ziemi, a astronauci to tak naprawdę aktorzy. Żyjemy na płaskiej Ziemi i jesteśmy ofiarami wielkiej iluzji, wielkiej kpiny. Udowodnimy wielkie oszustwo, przeprowadzimy eksperymenty - powiedział Albino Galuppini, jeden z organizatorów konferencji w Palermo."

Szkoda, że mnie nie było. Poprawiłbym sobie tam humor.
Generalnie tą konfe można zawrzeć w dwóch słowach: Wszyscy kłamiom!

https://www.geekweek.pl/news/2019-05-13/wielka-konferencja-plaskoziemcow-na-sycylii-biegun-polnocny-jest-w-srodku-ziemi/

1

@macio_944 Kmioty, chcą żeby o nich się mówiło, sami wiedzą, że jest kulą. Skoro jest płaska to niech pokażą mi, w którymi miejscu się kończy, żebym nie spadł. Albo skoro jest płaska, to jakim cudem startując z 1 punktu samolotem po okrążeniu Ziemi wrócimy do niego? Na wytrzeźwiałkę ich.

3

@macio_944 Kopernik odkrył tylko koper i sernik :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?