La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1108 Culés

5

GP Holandii wraca do F1 na tor Zandvoort od 2020r.
Lepsze to niż kolejny uliczny wyścig

0

@lucas/catalan Ja tam uwielbiam wyścigi uliczne

1

@Bykunn 2/3 wyścigi ok, ale po co taki Wietnam?, nie można z F1 robić Formuły Street. Chciałbym żeby wyścigi na Imoli wróciły

1

@lucas/catalan Też wolę te klasyczne tory, ale rozumiem z drugiej strony dlaczego są szukane inne rozwiązania. W ogóle obecna F1 ma wiele do zmiany

0

@Bykunn Przede wszystkim fajnie gdyby wróciło tankowanie i oprócz tego przydałoby się jakieś wyrównanie budżetów, bo w tej chwili wszystkie wyścigi są do bólu przewidywalne.

1

@JimMorrisonFCB Wyrównanie budżetów to jest konieczność. Pytanie czy np Ferrari się na to zgodzi. Jeśli chodzi o tankowanie to rozumiem, że dużo bezpieczniej jest tak jak teraz, ale dużo nudniej. Opony też trzeba poprawić. Wszyscy narzekają na to, że jedyne co robią podczas wyścigu to dbają o opony, nie można się normalnie ścigać

0

@Bykunn Też bolidy są cięższe niż 10 lat temu, to też utrudnia wyprzedzanie na dohamowaniach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?