La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

0

Bardzo fajny artykuł o Sebastianie Janikowski-Jedynym Polaku w NFL :)
http://weszlo.com/2019/05/07/sea-bass-byles-kopniety/

konto usunięte

0

@zadafcb Tylko jednego mamy? :o
Wytłumacz dlaczego, proszę :D.
Jako europejczycy w takim sporcie nasi powinni rządzić jeśli chodzi o pozycje w których liczy się siła
To przez to, że europejczycy maja w sobie geny neandertalczyka.
Hm, może przez brak szkolenia.

1

@Pedeudo Mieliśmy :D bo właśnie zakończył karierę :/
Brak szkolenia i zainteresowania. Są zawodnicy z Europy (Dania, Niemcy, Estonia) na pozycjach liniowych, czyli jak napisałeś, tam gdzie trzeba siły, ale to pojedyncze przypadki. W USA dzieciaki od małego grają w futbol co by nie mówić

konto usunięte

1

@zadafcb No niestety.
Tam niektóre uczelnie mają większe budżety niż nasz krajowy na uczelnie wyższe.
Co by nie mówić, ale system szkolenia w Stanach jest genialny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?