- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1569 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
117
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
macio_944
9
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
12 odpowiedzi
PioteK
0
Chyba Athletico Madryt kilka miesięcy temu myślało że Szwagry znowu nie będą mieli kasy i... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1569 Culés
0
Witajcie lambrowicze. Mam takie pytanie, może ktoś będzie znał odpowiedź. Jeżdżę Fabia 3 z 2018 sparowalen się z bluetooth i puszczalem sobie muzyczke z YouTube i wszytko fajnie grało aż tu nagle. Przestało działać. Jestem sparowany i np. Przez mesengera jak rozmawiam to jestem położony i rozmawiam na głośno mówiącym tel. Też ale muzyka nie działa. Ktoś co wie miał podobnie?
27
@Trojanek23 Yyyy, nic z tego nie zrozumiałem oprócz tego, że masz Fabie...
2
@TheNekro94 W takim razie masz poważny problem z czytaniem
14
@joloskyy Nie, to raczej on ma poważny problem z pisaniem...
6
@Trojanek23 *ramblowicze
1
@JimMorrisonFCB nic mnie tak nie wkurza tu jak pisanie 'lambrowicze' :D
3
@Trojanek23 cooo ? XD jestem sparowany,jak rozmawiam jestem położony XD to chyba nie za dobrze w czasie jazdy xD
0
@Trojanek23 Musisz tam przeklinać na ekranie głównym przycisk media.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Trojanek23 pozapominaj urzadzenia w telefonie fabie w fabii telefon i sparuj na nowo.Wczoraj byla SP update od Googla i nie dzialaja niktore urzadzenia Bluethoot,mialem ten sam problem dzis rano tyle ze w Oplu Vivaro 2019.Pozapominalem sparowalem i Stefan.
https://zapodaj.net/9124b06c465c0.jpg.html
niebylo a jest
https://zapodaj.net/ec22abb9b72ee.jpg.html
https://zapodaj.net/f3edb66caa1a7.jpg.html
0
@SteuerFreiMoney Dzięki. Zrobiłem tak ale nadal nie działa...
0
@TheNekro94 No ja wszystko zrozumiałem
0
@Trojanek23 To mozliwe ze mussisz update radia zrobic jezeli masz w nim navi.
Jedz do Lellka wez auto 2019 na jazde testowa podmien karty z softami i gotowe.Albo zakup nowa karte.
0
@TheNekro94 Panie pan lepiej produkcja Mety a nie zarzywaniem sie zajmij bo szkodzi Ci
0
@SteuerFreiMoney Kolejny orzeł ortografii :D ZAŻYWAĆ!!!
P.S. Bez spiny ;)))
0
@TheNekro94 od 25lat(a mam 30)w niemczech tak wiec troszku szacunku ze wogole ta dziwna ortografie ogarniam ;-)
1
@SteuerFreiMoney Spoko loko, luz i spontan ;P