La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1105 Culés

43

Barcelona zainteresowana sprowadzeniem Rodriego z Atletico. [Sport]

Jeśli już faktycznie mają sprzedać tego Ivana, to przeznaczenie zarobionych pieniędzy na Hiszpana byłoby znakomitym ruchem. Ma on klauzulę odstępnego w wysokości 70 milionów euro.

0

@hen0x Coś czuje że w sezonie 20/21 nie zobaczymy Atletico w pucharach

5

@hen0x Osobiście jestem pod wrażeniem gry Ndombele, widziałbym go u nas w miejsce Rakiety.

22

@Striker Czemu? Ponoć mają już zaklepanych Felipe, Herrerę i Tellasa z FC Porto. Za Griezmanna wskoczyć ma Cavani. I podobno chcą też spróbować podpisać Otamendiego. Całkiem nieźle by to wyglądało.

konto usunięte

0

@hen0x To Rodri by zajmował miejsce Busiego jeśli tak, inaczej tego nie widzę

A co do Atletico, no spk, problem w tym że trzeba zakupić jeszcze jednego defensora, a o jakiego Felipe chodzi?

konto usunięte

0

@hen0x Saul super opcja. Wybiegany i świetny technicznie.

0

@Chwytliwy No tak samo jak i w reprezentacji. Idealny następca Sergio. Pieniądze nie takie duże. Chciałbym, żeby go sprowadzili. A jak nie jego, to ewentualnie Nevesa lub Ndombele.

1

@hen0x Według mnie wypala sie już ta gra Simeone, tym bardziej kiedy stawiasz na monolit w każdej formacji, a nagle wypada ci większość kluczowych zawodników i musisz ich zastąpić w jedno okno.

1

@Striker Nawet jeśli trochę jakości stracą, to nie ma co ich skreślać. Jeśli sięgną po piłkarzy o właściwej mentalności, to pewnie sobie u Cholo poradzą. Tacy właśnie Otamendi czy Cavani idealnie wydają się do niego pasować.

0

@hen0x No super pomysł. Zamiast sprowadzić wreszcie jakiegoś kreatywnego pomocnika to zabetonujmy grę jeszcze bardziej.

konto usunięte

0

@hen0x Czy Ruben Neves nie jest porównywany do Xabiego Alonso? Ostatnio usłyszałem taką opinię

0

@Chwytliwy No tak się o nim mówi.

3

@Bartek22 Lepiej zmarnować chyba ostatnią szansę na sprowadzanie zawodnika wyglądającego na idealnego następcę Sergio i grać w nieskończoność z wychowankiem, który z miesiąca na miesiąc coraz bardziej wygląda jak oldboj.

0

@Chwytliwy Nie uważasz, że na miejsce Busiego będzie De Jong? Hiszpan z Atletico gra trochę wyżej i więcej rozgrywa. To tylko pytanie nie opinia.

konto usunięte

0

@Bagsik88 Trudno powiedzieć, uważam że de jong swoimi proporcjami powinien być wystawiany nieco wyżej, a rodri jeśli by doszedł to powinien być właśnie na pozycji busiego, co więcej, rodri to nie jest kloc jak busquets, więc brać i się nie zastanawiać jeśli odejdzie Ivan i ew ktoś z pomocy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?