- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1112 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1112 Culés
0
Co myślicie o tym, aby piłkarzy ze szkółki też sprzedawać za pieniądze, a nie pozwalać odchodzić im za free? Oczywiście chodzi mi o takich graczy jak Busquets i inni.Moim zdaniem klub powinien się nad tym pochylić, bo bez tego może być ciężko dotrzymać tempa jakie obecnie na rynku narzucać będzie czołówka z Premier League.
0
@Kurkmen No Ameryki nie odkryłeś, najczęściej oni odchodzą za darmo bo im sie kończą umowy i nie chcą ich przedłużać, a z tym nic nie zrobisz na siłę. No chyba że mówisz o Sergio a nie o Oriolu xD
0
@Striker Jeszcze jest ta kwestia, że niektórych jest ciężko sprzedać bo mają wysokie umowy, a w obecnych formach nikt im nie zaproponuje podobnych pieniędzy i się kończy jak wszyscy wiedzą. W sumie ciężko jest się rozstawać z kurą znoszącą złote jajka.
0
@Kurkmen Wnioskuje że jednak ci chodzi o starzejących sie graczy, a nie tak jak myślałem o dzieciaków z La Masii :P
No Barcelona nie utrzymuje sie z transferów i chcą trzymać swoich piłkarzy tak długo jak są przydatni, w momencie jak już nie są to jedynie pozostaje ich wypchnąć gdzieś za bezcen bo i tak kluby mają problem żeby im opłacić kontrakty. Dlatego miło byłoby dla odmiany zarobić troche na Rakiticiu :)
0
@Striker No właśnie sami się zapędzają w kozi róg. Moim zdaniem kontrakty powinny maleć z roku na rok, jeśli piłkarz zbliża się do emerytury piłkarskiej.