La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

4

Nelson Semedo jak jedyny pilkarz FC Barcelony nie doznal porazki bedac na boisku w tym sezonie la liga.

12

@kenneth99 Bo jeżeli zaczynał od początku to był zdejmowany w przerwie aby ratować wynik :D

Wymienię Ci nawet mecze: RSSS, Valencia, Sevilla. Dodałbym też Alaves, choć tam był fatalny remis. Zagrał w 25 ligowych spotkaniach i w 4 schodził z boiska aby drużyna ratowała wynik. Nie świadczy to o nim za dobrze ;)

1

@Azi Chyba chodzi o to, że nawet jeśli zagrał jedną minutę, Barcelona zawsze remisowała, bądź wygrywała

0

@Azi Bardziej żeby utrzymać wynik:D

2

@Gaucho Z RSSS - schodził przy 0:1 (2:1 wynik końcowy)
Valencia 1:2 (2:2)
Sevilla 1:2 (4:2)
Alaves 0:0 (3:0)

Wnioski wyciągnij sam ;)

konto usunięte

0

@Azi Z Atletico wszedl i po minucie 2 gole:))

0

@Momalsino Chcesz mi powiedzieć że tutaj działa zasada typu: "Jak pogłaszcze kotka to będzie słonecznie a jak nie pogłaszczę to będzie padać"? :D
Wszystkie "Raki" będą miały jutro szczęście. I tym podobne bzdury...

2

@kenneth99 I zaliczył dwie asysty. A nie, jednak nie ;)

0

@kenneth99 A Abel Ruiz?

0

@Azi Z obrońcami Semedo nie ma co rozmawiać. Piłkarz szybki idealny na prawą obronę, ale przecież ten nicpoń Valverde wystawia pupilka Roberto.

0

@kenneth99 Semedo to bym sprzedał z przyjemnością , zero progresu w jego grze odkąd przyszedł .

0

@BigShaq Zobacz ile spotkań ma rozegranych Semedo i ile minut zaliczył. On na prawej obronie zagrał albo więcej albo porównywalny czas co S. Roberto (ten dodatkowo grał tez w drugiej linii). A statystyki w ofensywie ma nieporównywalnie gorsze.

Możesz sobie wmawiać że Semedo nie gra bo trener go nie lubi. Ale to jest fikcja nie mająca żadnego pokrycia w faktach. Na tej samej zasadzie możesz sobie wmawiać że ziemia jest płaska a szczepionki mordują społeczeństwo. Ten sam poziom absurdu.

Jeżeli chcesz aby Twoja teoria miała ręce i nogi to znajdź jakiekolwiek argumenty, które pozwalałby ją obronić. Bo na ten moment wszystko wskazuje że Semedo przegrał rywalizację.

1

@Azi Ja to wiem. Też uważam, że Semedo jest za słaby na Barcelonę i wolę od niego Roberto. Przecież to jest kompromitujące dla niego, że junior Wague notuje więcej kluczowych podań w 180 minut niż Nelson na przestrzeni całego sezonu.

Tamten komentarz był ironiczny. Chodziło mi w nim o fanboyów Nelsona na LR.
Mam nadzieję, że temat sprzedaży do PL jest prawdziwy, bo to zawsze jakaś kasa wpadnie, a starty wielkiej nie będzie.

1

@Azi https://www.fcbarca.com/mobile/la-rambla,dyskusja-7304680.html#comment-7305182

Zobacz tutaj komentarze. O tym mówię. Jak ktoś sobie wbije do głowy, że Semedo jest dobry to nie ma co z nim rozmawiać bo to walenie głową w mur.

1

@BigShaq Jak przeczytałem drugi raz to zacząłem się zastanawiać czy nie była to ironia ale już nie chciało mi się zmieniać tego co napisałem ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?