- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1521 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1521 Culés
0
Pamiętajcie że piłkarze są najważniejszymi osobami w klubie i zawsze w sytuacji gdy klub próbuje zmienić trenera to zaciąga informacje z szatni. Czasami jest tak że po prostu góra spotyka się z kapitanem lub z radą zespołu i stara się wysondować co się dzieje w szatni i jak piłkarze reagują na trenera. Czasami jest jednak tak że w trakcie sezonu dostają od innych informacje co się dzieje w szatni. Zdarza się że masażysta czy inna osoba będąca blisko pilkarzy strzela po prostu z ucha. Przy takiej ilości zatrudnionych osób wokół drużyny zawsze jest ktoś kto uprzejmie doniesie co się dzieje między trenerem a piłkarzami. Dlatego nie ma co się dziwić temu że klub reaguje na to co sądzą zawodnicy bo nawet jak odejdzie czterech to i tak zostanie 20 chłopa. Jeżeli jednak zarząd uzna że głos szatni to jedno ale my robimy po swojemu to musi też pamiętać że zawodnicy mają ważne kontrakty i nie da się wszystkich wymienić na nowych piłkarzy.
4
@Janiama uważaj zaraz ktoś wyskoczy z tekstem ,że to szatnia rzadzi klubem :D
0
@MarioVeB! A jak chcą nowego trenera to znowu sondują jak pracuje u piłkarzy z ktorymi trener pracował. Zawsze zawodnik powie dokładnie jak wygląda praca trenera. Oczywiście nie pytają się tylko jednego ale kilku i to często tych co pracowali w różnych klubach z danym trenerem.
0
@Janiama Jak to się nie da wymienić... PASZOŁ WON! I zmiana koryta!
0
@Janiama Najlepiej to zrobić z Barcy takie United gdzie gwiazdeczki robią co chcą i zwalniają trenera kiedy chcą.