La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 843 Culés

35

Widze, ze La Rambla podzielila sie w kwestii Griezmanna i sam odczuwam pewne obawy. Na pewno Antka cechuja ogromne umiejetnosci pilkarskie, zadziornosc, instynkt strzelecki czy ciezka praca w obronie. Gra dla druzyny a nie siebie. Ogladam go praktycznie od czasow RSSS i widze rowniez, ze ciagle staje sie lepszy.

Jestem jednak na NIE, poniewaz jego przyjscie zahamowaloby rozwoj Williana, ktorego w druzynie bardzo chcialby miec Valverde, dlatego rowniez staje w opozycji do tego transferu.

2

@KingKahuka Valverde i rozwój młodych zawodników... Griezmann bardziej tego nie zahamuje

1

@KingKahuka Alez ty zabawny, dusza towarzysywa.

0

@KingKahuka No to w takim bądź razie myślę, że ten transfer jest bez sensu skoro ma zahamować rozwój Williana :(

1

@kempnou Widać jak tutaj o wszystko obwiniany jest Valverde, nawet bez racji bytu

konto usunięte

4

@Rewolucja123 Mnie tam to rozśmieszyło :D Może jesteś jak Pan ze swojego avatara (beton)

1

@KingKahuka Proszę Cię. Ernesto tyle gada o rozwoju młodych, chyba tylko dlatego żeby mieć spokój od tego typu pytań. Zawsze ta sama odpowiedź. Na rozwój młodych mimo cracków w zespole to stawiał Pep. Bo po prostu miał jaja.

0

@Bagsik88 Czy ja go za coś obwiniam? Nie obwiniał go prawie w ogóle, mówię tylko że nie daje możliwości rozwoju młodym piłkarzom, myślę że Alenia, Puig, Malcolm, Arthur i Todibo to lubią

0

@kempnou Mi chodziło, że w kontekście Williana się wypowiedziałeś...co on ma do młodych.

Alena wrócił po ciężkiej kontuzji i rozegrał co np. Foden u guru tej strony u Pepa.
Puig jest za słaby fizycznie na grę w pierwszym zespole - nie bez powodu nie grał w żadnej młodzieżowej reprezentacji.

Malcom w większości spotkań gra słabo.

Arthur - przecież jak był zdrowy i w formie to był podstawowym zawodnikiem - przed Vidalem.

Todibo - jest od pół roku, czego oczekujesz?

0

@Bagsik88 Valverde niestety nawet nie próbuje dawać szansy większości młodym... Nie mówię że ma ich od razu pchać do podstawowej jedenastki co tydzień ale kurde, on ich kompletnie olewa

0

@kempnou Kogo? Konkretne przykłady?

0

@Bagsik88 No przecież ci podałem... A może zabawimy się inaczej, pokaż mi komu dał sznasę:) i już ci podpowiem że szansa to nie znaczy dać cały rezerwowy skład w meczu PK

0

@kempnou No to Ci przecież odpisałem na temat każdego....to teraz odpowiedz na to.

Alena wrócił po ciężkiej kontuzji i rozegrał co np. Foden u guru tej strony u Pepa.
Puig jest za słaby fizycznie na grę w pierwszym zespole - nie bez powodu nie grał w żadnej młodzieżowej reprezentacji.

Malcom w większości spotkań gra słabo.

Arthur - przecież jak był zdrowy i w formie to był podstawowym zawodnikiem - przed Vidalem.

Todibo - jest od pół roku, czego oczekujesz?

Alena zagrał w 22 spotkaniach...LL 16 razy - 610 min, 3 LM - 90 min, 3 ważne w CdR - Sevilla, Real - 105 min, Więc dostał szansę jak najbardziej i ją wykorzystał.

0

@Bagsik88 Człowieku... ja się nie pytam czemu Todibo nie dostał szansy, tylko kto ją dostał.
Malcolm miał sporo dobrych meczy, na pewno ponadprzeciętnych ale cały sezon grzał ławę. Jeżeli dostawał szansę od pierwszych minut to z całą drużyną rezerwowych, nie da się wtedy obiektywnie ocenić jego umiejętności bo gra cała drużyna. Alena zagrał chyba w 16 spotkaniach LL w tym sezonie, za dużo minut nie uzbierał generalnie. Oprócz niego to nie wiem kogo można dać za przykład rozwoju pod okiem Valverde

0

@kempnou Czytanie przerasta? To była wcześniejsza odpowiedź odnośnie tych wymienionych piłkarzy.

Malcom - nawet nie wiesz jak się to dokładnie piszę. Na ogół gra słabo.....dostał 22 szanse, czasem od pierwszej minuty po kilku meczach z rządu i był fatalny jak z Huesca. Z Atletico słabo, Liverpool słabo....a tam pierwszy skład grał. Jak chcesz napisać o braku szans czy brak rytmu zobacz sobie na Origiego z Liverpoolu.

Rozwój - Arthur i Dembele, Lenglet. Powrót do top formy Alby.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?