- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 956 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Lionel_Messi10
2
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 956 Culés
0
Chciałbym połączyć pięć wentylatorów tak żeby działały z jednego portu USB. Można w ogóle coś takiego zrobić?
https://www.morele.net/be-quiet-pure-wings-2-bl045-633292/
PS.
Modyfikuje szafkę żeby zapewnić lepsze chłodzenie ps4 pro
0
@Vhaeraun nie spal USB, zwykle USB ma na wyjściu 500mA, więc zobaczy ile ciągną te wentylatory aby nie było za dużo :)
Do tego one mają napięcie 6-12V, więc USB które ma 5V to będzie za mało na to. Mogą nie ruszyć lub będą kręcić się bardzo bardzo wolno.
0
@kordyl1010 No to pod co to podpiąć?
0
@Vhaeraun Ale to musi być aż 5 wentylatorów ? Nie będzie to przerost formy nad treścią ? Nie lepiej 1-2x na dmuchanie w kratki dla ps i 1-2x na wylot powietrza ?
Ten wentylator jest już sam w sobie za mocny na USB, a gdzie tu 5x. Jak masz miejsce to oddzielny zasilacz jakiś znaleźć na 12v i A w zależności od tego ile będą pobierać wentylatory.
0
@kordyl1010 Nie zamierzam tego montować na konsoli tylko na ściance od szafki zmieniłem meble i w nowym miejscu konsola się grzeje a nie mam innego.
0
@Vhaeraun Ja wiem, ale powinno się robić taki przewiew jaki robi się w komputerze, czyli z jednej strony wpuszczasz zimne powietrze, a z drugiej strony inny wentylator musi pomagać wydmuchiwać to ciepłe powietrze z obudowy. Inaczej jedne będą pompować powietrze, a ciepłe nie będzie miało gdzie ujść i będzie jeszcze gorzej.
Mniej więcej musisz zrobić taki przepływ w szafce, aby miało to ręce i nogi.
https://forum.dobreprogramy.pl/uploads/default/original/3X/7/c/7c34d474bbaf088b886621aa433821bafa3eaa22.png
0
@kordyl1010 No ale przecież będzie szło zimne powietrze więc konsola powinna chodzić jednocześnie ciszej.
0
@Vhaeraun No tak, ale jeśli szafka będzie zamknięta, to musi być też ujście tego ciepłego powietrza. chyba, że chcesz tylko zrobić nawiew prosto w wentylatory od konsoli, a sama konsola będzie w otwartej szafce.
0
@kordyl1010 W szafce z tyłu. zrobię wycięcie na wentylatory a z przodu jest otwarte bez drzwi.