La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1521 Culés

38

Nie w takiej Barcelonie się zakochałem. Z każdym kolejnym meczem mam poczucie kolejnych zmarnowanych 90 min mojego życia. Przyjemniej się ogląda MC lub Liverpool. Trzeba jakoś to przeczekać... może będzie lepiej.

5

@hank_moody Ale po co oglądasz jeśli czujesz że tracisz czas?

1

@hank_moody Zawsze możesz zmienić obiekt westchnień.

0

@hank_moody Liverpool, który gra z kontry

6

@GeraltzKatalonii Bo jest kibicem tego klubu i wykształciła się więź do Blaugrany?
Nosz kuźwa ludzie, jesteśmy kibicami ale przykro się patrzy na naszą grę pod batutą Vladka

0

@hank_moody Prawda jest taka, że nasi jakoś nie spinali się by wykręcić niezły wynik w tym meczu, tym bardziej, że liga jest przesądzona, więc ten wynik jest teoretycznie nieważny. Sprawa druga jest taka, że nikt z zawodników też nie ryzykował by nie złapać jakiejś głupiej kontuzji przed PK, więc się oszczędzali bo mogli, mając taką przewagę w tabeli. Liverpool dalej spina gacie w każdym meczu, ponieważ nie potrafią wejść na 1 miejsce w tabeli, więc mają cały sezon stresowy.

Prawdą jest jednak to, że Valverde nie ma pomysłu na tą drużynę, kompletnie się zagubił, Barcelona zaczyna bawić się w klapanie piłki zamiast tworzyć klarowne sytuacje bramkowe. Valverde wprowadził styl defensywny do tej drużyny a to jest sprzeczne z filozofią tego klubu. Valverde powinien się pożegnać z nami po PK, nie ważne jaki wynik osiągnie, on nie pasuje do stylu Barcelony, to tak jak by gazować Ferrari. Niestety, Valverde nie opuści klubu dopóki Bartomeu rządzi, obaj Panowie są do wymiany.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?