La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1323 Culés

konto usunięte

1

Jeżeli Valverde pozostanie na stanowisku to Malcom musi odejść, kolejny zmarnowany sezon może już totalnie zepsuć jego karierę. Tylko, że przy ewentualnej sprzedaży jego i Coutinho trzeba będzie przeprowadzić dwa transfery w lini ataku. Griezmann jest już praktycznie naszym zawodnikiem, ale kto drugi? Valverde bardzo chce Williana, ale ja widzę u nas innego piłkarza Chelsea, a konkretnie Pedro. Byłby to z pewnością duży powrót, ale i dodana wartość sportowa na dodatek niedroga, bo jego kontrakt z The Blues wygasa za rok. Moim zdaniem byłby idealnym rozwiązaniem do wejścia z ławki i Valverde na pewno nie będzie z nim postępował jak z Malcomem. 

konto usunięte

0

@Michaelo20000 Ja to sobie myślę, że Malcom będzie lepiej wiedział co ma robić.

0

@Michaelo20000 Ja to bym chciał w Barcy Mane, ale to marzenie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?