La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 867 Culés

konto usunięte

25

„Jeżeli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się, idź dalej. Wszystko się kiedyś kończy”

 Winston Churchill

Dzień dobry

16

@Odesseiron Człowiek który nas sprzedał ZSRR często jest cytowany przez Polaków. Szkoda. 

konto usunięte

0

@FC1899Barca miał swoje interesy, podobnie jak my mamy swoje.

konto usunięte

0

@Odesseiron Elipsa się nie kończy.

0

@FC1899Barca Churchill był jednym z najmądrzejszych i najważniejszych polityków XX wieku. Polska została oddana w ręce ZSRR nie tylko przez niego, ale również przez USA. Zostaliśmy "sprzedani", gdyż rozmowy z "Imperium Zła" byłyby bardzo trudne i przywódcy zachodu chcięli uniknąć kolejnej wojny. Szkoda, że tak z nami postąpili, ale nie znamy do końca ich motywów działania. Działali w imię własnych interesów po prostu, a nas przy stole nie było...

konto usunięte

0

@FC1899Barca z tym Churchillem to nie byłbym taki pewny. Zapominasz o Roosvelcie, który w tamtym czasie był już schorowanym człowiekiem i zgadzał się na wszystko, co chciał Stalin. A po drugie, to ZSRR "wyswobodził" Europę Wschodnią i zdobył Berlin przyczyniając się do upadku III Rzeszy, więc jakby nie patrzeć Stalin miał więcej do gadania.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?