- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 889 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 889 Culés
0
Remont powinniśmy zacząć, moim zdaniem, od sprzedaży Rakiticia, Coutinho i Semedo.
Dalej - musimy postarać się sprowadzić: LO - Filipe Luis - doświadczony, pogodzi się z rolą rezerwowego, PO - postawiłbym na... Mukiele, druga propozycja - może Henrichs? Mukiele ma 22 lata, więc walczyłby o skład z 21 letnim Wague. Pół roku to mnóstwo czasu na przetestowanie wszystkich opcji - Roberto, Mukiele, czy Wague. ŚP - Pablo Fornals - młody, dość kreatywny a przy tym "ruchliwy" - zaangażowany w grę w defensywie. LS/N - Inaki Williams - prawda wygląda tak, że dopóki Messi będzie grał to i Suarez będzie miał zagwarantowane miejsce w większości spotkań, dlatego sprowadzenie typowego ŚN, który przez większość czasu siedzi na ławce jest bez sensu. Inaki może grać na każdej pozycji, dlategó równie dobrze może zastępować Dembele. Poza tym to byłaby fajna opcja na drużyny grające wysokim pressingiem - Inaki i Dembele do długich prostopadłych podań. Dobrze byłoby włączyć do składu Wague i Puig.
Mukiele/Roberto/Wague, Pique/Todibo, Lenglet/Umtiti, Alba/Luis, De Jong/Busquets, Fornals/Puig/Alena, Arthur/Arturo, Messi/Malcom, Suarez/Inaki, Dembele
i kogoś kto zrobi z tego drużynę... bez nazwisk, bez spuszczania głowy i tułania się po boisku kiedy nie idzie (patrz Coutinho). Z De Ligtem, biorąc pod uwagę ofertę MU, prawdopodobnie możemy się pożegnać.
0
@Mazi Zapomniałeś o Griezmannie. Co do tego Mukiele to słabo 1 asysta i 1 bramka w Bundes. Może na PO tego synka z Girony weźmy już lepiej Porro a na 9 Maxiego Gomeza. Inaki to bardziej skrzydłowy niż 9 a co do de Ligta oby się udalo a Fornals spoko opcja. Bartek jest winny kibicom to po tym co się stało z LFC i z Valencia.